Higieniczne zaopatrzenie gabinetu – spójrz jakie opcje przygotował sklep dentystyczny!

Każda praktyka wymaga rękawiczek, a dobrze zaopatrzony sklep sprzęt stomatologiczny ma ich wszystkie rodzaje. Na przykład są takie formułowane z termoczułą powłoką polimerową, bez tradycyjnego procesu chlorowania. Dzięki temu dłonie użytkowników pozostają chłodne nawet przy dłuższym użytkowaniu. Rękawice te mają w pełni teksturowaną powierzchnię, która zapewnia doskonały chwyt podczas pracy z mokrym lub suchym sprzętem. Spójrzmy również na inne opcje i narzędzia stomatologiczne.

Jakie rękawice jeszcze warto dodać do zaopatrzenia gabinetu stomatologicznego?

Inną popularną linią są bezlateksowe, nitrylowe, bezpudrowe rękawiczki – które są dostarczane przez każdy dobry sklep dentystyczny. Są cienkie, lekkie, niezwykle elastyczne i oburęczne. Są wystarczająco mocne, aby działać pod presją, a jednocześnie wystarczająco delikatne, abyś czuł, co robisz. Zwróć uwagę przy składaniu zamówienia, aby były zapakowane w taki sposób, że ich wyciąganie jest również gładkie i łatwe.

Rękawiczki to nie wszystko!

Nie chcesz rozpowszechniać zarazków w swojej praktyce. Aby zapewnić wszystkim maksymalne bezpieczeństwo, zadbaj o porządne zaopatrzenie gabinetu – masz dzisiaj do wyboru ogromną linię sprzętu do kontroli infekcji. Na przykład maska, w której naprawdę dobrze się oddycha – bo ma podwójnie dopasowany kontur podbródka oraz giętkie opaski na nos i podbródek. Nie zawiera lateksu ani włókna szklanego. Posiada miękkie, zaokrąglone szlufki i przyjemną, miękką wyściółkę wewnętrzną. Sprawdź także przyłbice, aby uzyskać bardziej ambitną ochronę całej twarzy, gdy jej potrzebujesz.

Misją dobrze wyposażonych sklepów dentystycznych jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości produktów i technologii dentystycznych, ale także poprawa rentowności klientów i zdrowia ich pacjentów. Procedury i produkty kontroli zakażeń są wytwarzane właśnie w celu zapobiegania zakażeniu i rozprzestrzenianiu się chorób. W rzeczywistości dobry sklep stomatologiczny rozumiem tę potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia Twoich pacjentów, dlatego pozyskuje najlepsze produkty do kontroli infekcji dla Twoich gabinetów dentystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *